Svatební obřady

Nabízíme možnost pronájmu prostor pro svatební obřady.  

Termíny svateb na rok 2021
  • 11. a 25. září 

 

 

Z důvodů probíhající opravy střechy zámku jsou pro roky

2022- 2024  svatební obřady ZRUŠENY.

 

     Jiné termíny, bohužel, nejsou k dispozici. Objednávky přijímá matrika MěÚ Libochovice na telefonním čísle 416 725 846. Po zamluvení termínu a času obřadu na matrice je třeba dostavit se do kanceláře správy zámku k podpisu svatební smlouvy a uhrazení poplatku za obřad. Kancelář bude k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 15:00 hod. Telefonický kontakt na kancelář správy zámku je 416 591 140.

 

Svatební prostory

Svatební obřady se v roce 2021 konají v pouze v Saturnově sále zámku, v nejhonosnějším sále, kterým zámek disponuje. Z technických důvodů není obřad možný v jiných prostorách ani v zámeckém parku.

Obřadní síň (Saturnův sál) se nachází v I. patře zámku. Hendikepovaným je nutné zajistit vlastní přenos do patra. Pro svatebčany je v době obřadů rezervováno parkoviště před zámkem. Z provozních důvodů není bohužel možné vjíždět auty až do hlavního nádvoří. Kapacita obřadní síně je maximálně 70 osob. 

Vzhledem k přítomnosti návštěvníků zámku v areálu zámku i samotném nádvoří je třeba se řídit pokyny pracovnice matriky, která čeká na svatebčany na nádvoří zámku. Veškeré organizační podrobnosti je třeba projednat s matrikářkou paní Marcelou Křivánkovou na Úřadu města Libochovice na tel: 416 725 846 nebo na e-mailu: krivankova@libochovice.cz

 

Ceník

​Poplatek za konání svatebního obřadu v Saturnově sále zámku Libochovice činí 6.500 Kč včetně DPH.